سایت ومحتوا را آپدیت کنیم

سایت ومحتوا را آپدیت کنیم : هیچ کس از مواجه شدن چند باره با اطلاعات قدیمی و تکراری که به‌روز رسانی نشده‌اند احساس خوبی نخواهد داشت.

 سایت ومحتوا را آپدیت کنیم

سایت به روز مطابق با آخرین تغییرات

 

برای کاربرانی که سایت ما را به عنوان وسیله‌ای برای برقراری ارتباط موثر با ما پذیرفته‌اند سخت است که با تغییر ماه، فصل و سال، اطلاعات به‌روزرسانی شده را مشاهده نکنند.

این مسأله به راحتی می‌تواند اعتبار اطلاعات دیگر بخش‌ها و قسمت‌های سایت ما را نیز، تحت تأثیر قرار دهد.

 


آپدیت محتوا:

در بروزرسانی محتوا، تمامی مطالب نوشتاری که در وب سایت بارگذاری شده، بازنویسی، غلط گیری، کاهش یا افزایش داده می‎شوند. به عبارت دیگر، در زمان تولید محتوا ، ممکن است برخی نکات از نظر دور بماند، اطلاعات در مورد یک موضوع تغییر کنند و یا اطلاعات و دیتاهای جدید به آن اضافه شود. به همین دلیل بروز رسانی محتوای نوشتاری ضرورت پیدا می‎کند.


آپدیت لینک‎ها‎:

زمانی که از لینک‎ها‎ صبحت می‎شود، می‎تواند لینک درون سایت و یا خارج از سایت باشد. برای آپدیت کردن لینک‎ها‎، ابتدا به آنالیز سایت نیاز داریم. با بررسی لینک‎ها‎ی که وارد سایت شده اند و همچنین تجزیه و تحلیل صفحات پیوند داده شده، لینک‎ها‎ی شکسته و بی اعتبار حذف و به جای آن از لینک‎ها‎ی جدید استفاده می‎شود. همچنین می‎توان جای لینک‎ها‎ی صفحات داخلی و لینک‎ها‎ی خارجی را تعویض نمود.


آپدیت عناوین:

عناوین مهمترین بخش یک محتوا را تشکیل می‎دهند که قبل از هر چیز در اختیار کاربران قرار می‎گیرند، به همین دلیل باید دقیق و منطبق با محتواها بیان شوند. از سوی دیگر کپی بودن عناوین از میزان رتبه سایت می‎کاهد. بنابراین بررسی عنوان‎ها‎ی کپی شده و یا بی‎کیفیت یکی دیگر از روش های آپدیت سایت می‎باشد. باید توجه داشت که عناوین جدید نباید در تضاد با عناوین قبلی باشند. بلکه باید میان عناوین جدید و قدیم، همخوانی و شباهت وجود داشته باشد.

آپدیت کلمات کلیدی:

موتورهای جستجو با توجه به خواست و نیاز کاربران، کلمات کلیدی را انتخاب می‎کنند. برای آپدیت نمودن وب سایت، بررسی کلمات کلیدی باید با آنالیز سایت همراه شود. به این معنا که با تجزیه و تحلیل سایت و عملکرد رقبا، کلمات کلیدی مهم را شناسایی و سپس با آپدیت نمودن سایت، آنها را جایگزین کلمات کلیدی قبلی ‎کرد.

بارگذاری مطالب جدید:

انتشار مطالب جدید در سایت نیز یکی دیگر از روش‎ها‎ی آپدیت سایت می‎باشد.

 

 بیشتر بدانید:   راه های افزایش سرعت سایت

 

چند وقت یکبار باید سایت خود را آپدیت کنیم؟برای آپدیت کردن سایت قانون و قاعده خاصی وجود ندارد اما نکاتی وجود دارد که رعایت آنها می‎تواند تاثیرات بروزرسانی سایت را افزایش دهد. در اینجا به برخی از مهمترین آنها اشاره می‎کنیم:

اگر آپدیت سایت از طریق تولید محتوا صورت می‎گیرد، بارگذاری مطالب و محتوا باید در هفته دو بار انجام شود. برای این کار نیازمند تعیین برنامه زمانی هستیم. موتورهای جستجو باید متوجه نظم کاری و بروزرسانی سایتها در یک زمان مشخص باشند. برای مثال اگر به مدت طولانی در ایام اول هر هفته، محتواها بارگذاری شوند، موتورهای جستجو متوجه انسجام کاری سایت شده و رتبه بهتری را برای آن در نظر می‎گیرند.

در آپدیت کردن سایت از طریق تولید محتوا، نباید زیاده روی نمود. برای مثال انتشار 10 محتوا در یک روز، از حوصله کاربران خارج است و تعداد بازدیدکننده‎ها‎ را کاهش می‎دهد.

بعد از طراحی سایت ، در صورتی که عناوین محتواها مورد بررسی قرار گرفته و قصد تغییر و بروزرسانی آنها را دارید، باید این کار را با فاصله‎ها‎ی طولانی انجام دهید. بازدیدکننده‎ها‎ با عناوین ارتباط نزدیکی برقرار می‎کنند و ممکن است پس از مدتی قصد بازدید مجدد محتوا را داشته باشند که با تغییر عنوان، این امر به سختی انجام می‎شود.

برای آپدیت کردن کلمات کلیدی، نمی توان با اطمینان فاصله زمانی خاصی را در نظر گرفت. بلکه این کار از طریق آنالیز سایت و بررسی کلمات مورد علاقه کاربران انجام می‎شود که می‎تواند در هر ماه و یا در سال تنها یکبار صورت بگیرد.

به منظور بروزرسانی سایت از طریق تغییر لینک‎ها‎ نیز همچون کلمات کلیدی نیازمند بررسی وضعیت سایت می‎باشیم. بدین منظور باید هر ماه، آنالیز سایت و بررسی لینک‎ها‎ صورت بگیرد تا لینک‎ها‎ی شکسته مشخص شوند.

 

 

گرد آورنده :گروه شیکو

آمار سایت

Website Traffic

اطلاعات مراجعه کننده

افراد آنلاین

Online Countries

xx

نقشه سایت

Please publish modules in offcanvas position.